Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Roboty publiczne
Prace społecznie użyteczne
Wyposażenie/Doposażenie stanowiska pracy
Środki na podjęcie działalności gospodarczej
Porady grupowe
Grupowe informacje zawodowe
Spotkania informacyjne
Szkolenia
Aktualności, komunikaty i ogłoszenia
Galeria Youtube
Dofinansowanie do wynagrodzenia osób 50 plus
Dofinansowanie do zatrudnienia rodziców lub opiekunów
Aktywizacja osób do 30. roku życia
Refundacja części wynagrodzenia i składek ZUS dla osób ponizej 30 r. życia
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

Znaleziono 682 wiadomości.

(2017-01-24)

Znamy 16 najlepszych urzędów pracy w Polsce. Gdańsk w ścisłej czołówce

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nagrodziło najskuteczniejsze urzędy pracy w 2016 roku. Wśród 16 laureatów znalazł się Gdański Urząd Pracy.
(2017-01-23)

Zmiana godzin obsługi klientów

Gdański Urząd Pracy informuje, że 25 stycznia 2017 r. (środa), obsługa klientów prowadzona będzie do godziny 14:00. Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy.
(2017-01-17)

Rusza nabór wniosków na wybrane formy wsparcia

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna przyjmowanie wniosków o przyznanie bonu (szkoleniowego, zatrudnieniowego, na zasiedlenie), realizację szkoleń indywidualnych, refundację kosztów dojazdu oraz kosztów opieki nad dzieckiem. O wsparcie aplikować mogą również pracodawcy zainteresowani m.in. zorganizowaniem stażu, prac interwencyjnych czy uzyskaniem refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy.
(2017-01-16)

Zasady realizacji programów rynku pracy w 2017 roku

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej oferty Gdańskiego Urzędu Pracy dla pracodawców i klientów indywidualnych.
(2017-01-04)

Zmiana zasad przyznawania wsparcia w ramach KFS

Gdański Urząd Pracy informuje, że od 01.01.2017 r. obowiązuje nowe rozporządzenie MRPiPS zmieniające dotychczasowe rozporządzenie w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W związku z tym, zmianie ulegnie regulamin przyznawania środków z KFS oraz wzór wniosku o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.
(2016-12-30)

Nowy rok, nowe wyzwania

Nowy rok, to nowe wyzwania, również dla urzędu pracy. Jedną z ważniejszych zmian, jakie czekają nas od 2017 r. będzie zmiana statutu organizacyjnego oraz nazwy naszej instytucji.
(2016-12-20)

Wstrzymanie naboru wniosków na dotację

Gdański Urząd Pracy z dniem 22.12.2016 r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, mając na uwadze całkowite zagospodarowanie budżetu za rok 2016.
(2016-12-14)

Wigilia w Urzędzie Pracy

Pracownicy Gdańskiego Urzędu Pracy, przedstawiciele organizacji zrzeszających pracodawców, środowisk biznesowych, edukacyjnych oraz władz miasta spotkali się 14 grudnia na tradycyjnej wigilii.
(2016-12-02)

Ważne terminy dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że planowane zmiany przepisów dotyczących pracy sezonowej cudzoziemców wejdą w życie najwcześniej 1 kwietnia 2017 r.
(2016-11-29)

Gdański Urząd Pracy gościem szkolenia "Jak znaleźć i zatrzymać najlepszych pracowników?". Już 30.11.2016 r. dowiedzą się Państwo jak pozyskać i efektywnie motywować ludzi.