Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Roboty publiczne
Prace społecznie użyteczne
Wyposażenie/Doposażenie stanowiska pracy
Środki na podjęcie działalności gospodarczej
Porady grupowe
Grupowe informacje zawodowe
Spotkania informacyjne
Szkolenia
Aktualności, komunikaty i ogłoszenia
Galeria Youtube
Dofinansowanie do wynagrodzenia osób 50 plus
Dofinansowanie do zatrudnienia rodziców lub opiekunów
Aktywizacja osób do 30. roku życia
Refundacja części wynagrodzenia i składek ZUS dla osób ponizej 30 r. życia
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Wigilia w Urzędzie Pracy

(2016-12-14)

Wigilia w Urzędzie Pracy

Pracownicy Urzędu przełamują się tradycyjnym, świątecznym opłatkiemOkolicznościowe życzenia spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia złożył pracownikom urzędu ks. Roman Zrój. Duchowny, znany m.in. z swojej działalności na rzecz readaptacji społecznej i zawodowej osób opuszczających zakłady karne, podziękował za codzienne zaangażowanie oraz aktywną pracę gdańskich służb zatrudnienia.

Do świątecznych życzeń dołączył się również Andrzej Bojanowski, zastępca Prezydenta Miasta Gdańska. Zebranym pogratulował on udanego roku oraz wyraził nadzieje na równie skuteczną pracę w przyszłości.

Z kolei o niezwykłej roli, jaką Gdański Urząd Pracy odgrywa dla trójmiejskiego biznesu mówił Zbigniew Canowiecki. Prezydent Pracodawców Pomorza, największej w regionie organizacji skupiającej przedsiębiorców, zapewnił zebranych, że ich codzienna praca jest niezwykle potrzebna, a gdański samorząd może być uchodzić za modelowy przykład współpracy administracji z sektorem prywatnym.

Spotkanie zamknęło tradycyjne przełamanie się opłatkiem oraz okolicznościowa prezentacja ukazująca w niecodzienny sposób osoby tworzące na co dzień Gdański Urząd Pracy.

(ŁI)

Powiązana galeria zdjęć:

Wigilia w Gdańskim Urzędzie Pracy (14.12.2016)

zdj.5
zdj.4