Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Formy aktywizacji

Giełdy pracy
Targi pracy
Staże
Przygotowanie zawodowe dorosłych
Prace interwencyjne
Roboty publiczne
Prace społecznie użyteczne
Wyposażenie/Doposażenie stanowiska pracy
Środki na podjęcie działalności gospodarczej
Porady grupowe
Grupowe informacje zawodowe
Spotkania informacyjne
Szkolenia
Aktualności, komunikaty i ogłoszenia
Dofinansowanie do wynagrodzenia osób 50 plus
Dofinansowanie do zatrudnienia rodziców lub opiekunów
Aktywizacja osób do 30. roku życia
Refundacja części wynagrodzenia i składek ZUS dla osób ponizej 30 r. życia
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Giełda pracy: sprzedawca w Max&Xavier Delikatesy

Adresaci:
bezrobotni i poszukujący pracy
Lokalizacja:
Gdański Urząd Pracy
Termin przyjmowania zgłoszeń:
03.02.2017
Data od:
2017-01-10
Data do:
2017-02-03

Gdański Urząd Pracy zaprasza osoby bezrobotne do wzięcia udziału w spotkaniu rekrutacyjnym na rzecz firmy Max&Xavier Delikatesy. Pracodawca poszukuje kandydatów do pracy  na stanowisko sprzedawcy, w czterech punktach handlowych (Straszyn, ul. Starogardzka i Kraszewskiego, Gdańsk, ul. Żylewicza oraz Banino, ul. Lotnicza).  Spotkanie rekrutacyjne  odbędzie się 7 lutego br. Początek o godzinie 09:00 (pokój 128, I piętro).

Wymagania:

Od osób zainteresowanych pracą na tym stanowisku pracodawca wymaga chęci do pracy. Mile widziane będzie posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Pracodawca oferuje pracę w systemie zmianowym od 6:00 - 14:00 do 14:00 - 22:00, ( w niedziele do godz. 18:00), praca od poniedziałku do niedzieli zgodnie z grafikiem. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy, następnie umowa o pracę  na czas nieokreślony, dodatkowo pakiet socjalny (bony świąteczne), ubezpieczenie grupowe.

Wynagrodzenie:
2300 zł brutto

Miejsce pracy:

- Straszyn
- Banino
- Gdańsk-Morena

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta, dbałość o ekspozycję towaru w sklepie, dbanie o wizerunek firmy.

Wymagane dokumenty na spotkaniu rekrutacyjnym:

Wszystkich zainteresowanych pracą prosimy o przygotowanie CV na spotkanie z pracodawcą, lub przesłanie do opiekuna spotkania Pani Danuty Wilczewskiej-Gostomskiej na adres dwilczewska@pup.gda.pl.

Termin przyjmowania aplikacji upływa w dniu  03.02.2017 r.

Opiekun giełdy: Danuta Wilczewska - Gostomska, tel. 58 732-53-15, e-mail: dwilczewska@pup.gda.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Kontakt do pracownika urzędu
Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail
Ewa Małyszko Doradca klienta biznesowego
/58/ 732-53-46, 513-096-407 ewa.malyszko@gup.gdansk.pl
Joanna Dzięgiel-Guz Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-46, 514-763-457 joanna.dziegiel@gup.gdansk.pl
Dorota Łosińska Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-34, 513-096-923 dorota.losinska@gup.gdansk.pl
Aleksandra Wicher Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-69 aleksandra.wicher@gup.gdansk.pl
Weronika Idźkowska Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-89                                       weronika.idzkowska@gup.gdansk.pl

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl